ZHVISHET ME RASTIN E FESTAVE/ Ja si uron Franceska për ditën e flamurit (FOTO) – AlpeGossip
ZHVISHET ME RASTIN E FESTAVE/ Ja si uron Franceska për ditën e flamurit (FOTO)

ZHVISHET ME RASTIN E FESTAVE/ Ja si uron Franceska për ditën e flamurit (FOTO)

Sot data shënon 28 nëntor dhe të gjithë shqiptarët festojnë ditën e flamurit.

Urimet në rrjete sociale janë nga më të ndryshmet e duket se edhe vajzat e ekranit e kanë shfrytëzuar këtë rast për ti kthyer sytë nga ato.

Një ndër to, Franceska Jace, ka vendosur që ti urojë të gjithë shqiptarët përmes një fotoje ku duket pothuajse e zhveshur.

“Ditet e javes jam ne medyshje..Te kuqe a te zeze?
Sot e kam vendosur jam kuq e zi!!! #gezuarshqiperi”, shkruan ajo krahas fotos ku shfaqet e veshur me të brendshme të qendisura me motive popullore.