LUKSI NUK KA FUND/ Ilda Bejleri vazhdon pushimet në Greqi, “çmend” me fotot e saj – AlpeGossip
LUKSI NUK KA FUND/ Ilda Bejleri vazhdon pushimet në Greqi, “çmend” me fotot e saj

LUKSI NUK KA FUND/ Ilda Bejleri vazhdon pushimet në Greqi, “çmend” me fotot e saj

Prej ditësh moderatorja e ëmbël dhe simpatike, Ilda Bejleri ka filluar pushimet.

Prezantuesja ka përzgjedhur Greqinë për të kaluar ditët me temperature të larta që kanë përfshirë Evropën.

Në llogarinë e Ildës nuk kishin si të mungonin edhe imazhet gjysmë e zhveshur duke treguar pikat e saj të forta në bikini.

Një të tillë e solli edhe së fundi, e veshur në bikini dhe një kapele marinarësh, Ilda dukej tejet e këndshme dhe atraktive.“Vajzat e lumtura janë më të bukurat”, shkruan Ilda, e ajo dukej vërtetë bukur