“SA FEMËR PA SHIJE JE”/ Fansja e kritikon por Aulona nuk ja përton fare (FOTO) – AlpeGossip
“SA FEMËR PA SHIJE JE”/ Fansja e kritikon por Aulona nuk ja përton fare (FOTO)

“SA FEMËR PA SHIJE JE”/ Fansja e kritikon por Aulona nuk ja përton fare (FOTO)

Aulona shkakton gjithmonë shumë reagime me postime në Instagram duke qenë se është mjaft aktive.

Disa orë më parë ajo ka postuar një video ku po argëtohet duke kërcyer me bashkëshortin e saj.

Një nga fanset i komenton negativisht:

“Sa femër pa shije je”, por as Aulona nuk ja përton dhe i kthen përgjigjen e merituar:

” E mirë, e morëm vesh na e ke thënë disa herë. Bëje zemrën gur, largohu nga ky Instagram edhe jeto e lumtur!