“MESHKUJT SHQIPTARË SHKOJNË NË CLUB NATE PËR S*KS”/ Plas debati në studio pas deklaratës së Krist Aliaj: Ata janë të etur… – AlpeGossip
“MESHKUJT SHQIPTARË SHKOJNË NË CLUB NATE PËR S*KS”/ Plas debati në studio pas deklaratës së Krist Aliaj: Ata janë të etur…

“MESHKUJT SHQIPTARË SHKOJNË NË CLUB NATE PËR S*KS”/ Plas debati në studio pas deklaratës së Krist Aliaj: Ata janë të etur…

Ka nisur ditën e sotme me debate “E Diell”.

Teksa tema ka qenë ‘nëse dinë apo jo shqiptarët të argëtohen’, ka qenë Kristi ai i cili u shpreh se meshkujt shkojnë nëpër clube nate sepse janë të etur për seks.

“Meshkujt dalin në një club nate sepse duan seks ata janë të etur. Meshkujt që kërcejnë duan vëmendje, pastaj janë dhe ata meshkuj që nuk kërcejnë, rrijnë serioz dhe e kane tavolinën të mbushur plot me pije ata janë më të suksesshmit këtu në Shqipëri.”- tha Krist Aliaj.