Roza Lati u rikthehet rrjeteve sociale, por DETAJI në FOTON e saj me siguri ju ka shpëtuar… – AlpeGossip
Roza Lati u rikthehet rrjeteve sociale, por DETAJI në FOTON e saj me siguri ju ka shpëtuar…

Roza Lati u rikthehet rrjeteve sociale, por DETAJI në FOTON e saj me siguri ju ka shpëtuar…

Pas një mungese disa ditore në rrjetet sociale, Roza Lati u rikthye sot.

Moderatorja i habiti të gjithë me largimin e papritur nga Instagram, edhe pse e zbuloi më pas asryen. Sipas saj, kishte nevojë të qëndronte pak kohë larg rrjeteve sociale, zhurmës dhe të shijonte disa ditë relaksi, me siguri me partnerin.

Por moderatorja u rikthye më shpejt nga sa pritej. Sot Roza postoi këtë foto ku shfaqet në plazh, e nxirë, e buzëqeshur. Por ka edhe një tjetër detaj të cilin jo çdokush mund ta ketë kapur.

Në qafën e Rozës dallohet një dorë mashkulli. E kujt tjetër veçse e të dashurit të saj, Arbrit?