ZHVISHET NË DHJETOR/ Dafina Zeqiri mban gjoksin me duar dhe tregon tatuazhet (FOTO) – AlpeGossip
ZHVISHET NË DHJETOR/ Dafina Zeqiri mban gjoksin me duar dhe tregon tatuazhet (FOTO)

ZHVISHET NË DHJETOR/ Dafina Zeqiri mban gjoksin me duar dhe tregon tatuazhet (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri ka publikuar disa foto mjaft provokuese në rrjetet sociale. Duffy ka ulur fustanin deri në pjesën e belit të saj duke nxjerrë në pah fundshpinën dhe tatuazhet e shumtë që ka.

Dafina Zeqiri njihet si një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është gjithashtu një nga fanset e mëdha të tuazheve dhe së fundmi ka mbuluar krejtësisht këmbën e saj të djathtë. Por Duffy i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet socxiale teksa ka publikuar disa foto mjaft provokuese.

Teksa shihet në errësirë buzë detit, këngëtarja ka ulur fustanin që mba të veshur deri në pjesën e belit. Në këtë mënyrë ajo ka vënë në dukje fundshpinën e saj dhe tatuazhet e shumtë që ka. Në vend të reçipetave, Dafina shihet teksa mban edhe gjoksin me duar.