“NURI I SHTATËZANISË”/ Xhensila Myrtezaj e ëmbël dhe natyrale (FOTO) – AlpeGossip
“NURI I SHTATËZANISË”/ Xhensila Myrtezaj e ëmbël dhe natyrale (FOTO)

“NURI I SHTATËZANISË”/ Xhensila Myrtezaj e ëmbël dhe natyrale (FOTO)

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dashura dhe më të pëlqyera shqiptare.
Ajo krahas sukseseve në karrierën e saj muzikore, shpesh komentohet edhe për linjat trupore, veçmas për fytyrën e ëmbël.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një instastory teksa shfaqet krejtësisht natyrale, pa pikë grimi. Me të vërtetë ajo duket plot ëmbëlsi.
Ndryshe Xhensila është në pritje të ëmbël dhe po duket se po e shijon tej mase shtatëzaninë