“DO BËJA SKUADËR FUTBOLLI”/ Fjoralba Ponari zbulon planet për fëmijë por diçka e pengon (FOTO) – AlpeGossip
“DO BËJA SKUADËR FUTBOLLI”/ Fjoralba Ponari zbulon planet për fëmijë por diçka e pengon (FOTO)

“DO BËJA SKUADËR FUTBOLLI”/ Fjoralba Ponari zbulon planet për fëmijë por diçka e pengon (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Fjoralba Ponari realizon shpesh ‘mini-intervista’ me ndjekësit në Instastory. Ajo iu përgjigjet pyetjeve të ndryshme, si nga jeta profesionale ashtu dhe private.

Së fundmi, një ndër ndjekësit e ka pyetur se sa fëmijë dëshiron të ketë në ardhmen. Fjoralba, e cila siç duket është shumë e dhënë pas fëmijëve, ka shkruar se me dëshirë do bënte një skuadër futbolli por nuk mundet.

“Për qejf, skuadër futbolli do bëja! Po me takat e di që nuk do e kaloja numrin 2”, shkruan Fjoralba në Instastory.