SIKLETET E VERËS/ Modele të thjeshta flokësh për ditët e nxehta – AlpeGossip
SIKLETET E VERËS/ Modele të thjeshta flokësh për ditët e nxehta

SIKLETET E VERËS/ Modele të thjeshta flokësh për ditët e nxehta

Në listën e gjërave të sikletshme gjatë verës, shtojmë edhe flokët e bezdisshëm që sikur të mos mjaftonte vapa që shkaktojnë, nuk rrinë mirë për shkak të djersitjes. Ndaj modelet në vijim ju vijnë në ndihmë.

Flokë të lagur të hedhur pas veshit (mund të përdorni llak ose pak xhel për flokët)

Flokë të ndarë në mes dhe të kapur bisht/topuz në fund. Përdorni pak llak ose xhel për të krijuar një pamje më të rregullt.

View this post on Instagram

🤎

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Flokë të kapur topuz në formë të çrregullt, shoqëruar me kapele.

View this post on Instagram

whats poppin?

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Topuz i thjeshtë

View this post on Instagram

Talk to me nice 🤎

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Lëshoni disa fije floku në pjesën e balukeve

View this post on Instagram

like kida🐅

A post shared by KIDA (@kida) on

Të kapur gjysmë-bisht

View this post on Instagram

the peace i have now was worth everything i left

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Gërsheta + topuz

View this post on Instagram

Loves a blur

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on

Aksesorë

Gërsheta

View this post on Instagram

Ur ride or die

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on