U BËNË “HIT” NË INTERNET/ Këto janë vajzat e VIP-ave që “shkrinë” së qeshuri publikun (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
U BËNË “HIT” NË INTERNET/ Këto janë vajzat e VIP-ave që “shkrinë” së qeshuri publikun (FOTO+VIDEO)

U BËNË “HIT” NË INTERNET/ Këto janë vajzat e VIP-ave që “shkrinë” së qeshuri publikun (FOTO+VIDEO)

Të pasurit fëmijë është një nga bekimet më të mëdha të jetës. Prindërit u dedikohen në maksimum rritjes dhe edukimit të tyre dhe si shpërblim marrin çastet e lumtura që fëmijët dhurojnë.

Kështu duke qenë se ditët e sotme përdorimi i rrjeteve sociale është rritur tej mase, në to shpesh publikohen foto e video të fëmijëve për të treguar “bëmat” e tyre, që shkaktojnë shumë reagime.

Sigurisht që më të pëlqyerat e me numrin më të madh të shikimeve janë ato të figurave të ekranit duke qenë se zotërojnë edhe një numër të madh ndjekësisht.

Jo rrallëherë kemi qeshur me “lot” me disa prej videove të fëmijëve të vipave të cilat janë bërë “hit” në internet.

AlpeNews.al ju njeh me 3 prej tyre të cilat kanë shkaktuar shumë të qeshura:

Vajza e Aurela Gaçes, Abigail, duke kërcyer zbathur teksa të gjithë e vështrojnë dhe shijojnë spektaklin që ajo dhuron.

Deizi, vajza e Suada Sherifit e cila imiton mamanë e saj dhe mesa duket ajo e shijon në maksimum. 

Vajza e Aulona Mustës, e cila nuk do që në të ardhmen të mbetet “beqare”.

“Dua një burrë, dua të martohem me një burrë, dua të martohem me Gabrielin.” thotë ajo.

Video e publikuar nga Aulona Musta në Instagram ka marrë shumë reagime.