PËRKRAH YJEVE BOTËRORË/ Alban Ramosaj pjesë e filmit të famshëm Hollywoodian – AlpeGossip
PËRKRAH YJEVE BOTËRORË/ Alban Ramosaj pjesë e filmit të famshëm Hollywoodian

PËRKRAH YJEVE BOTËRORË/ Alban Ramosaj pjesë e filmit të famshëm Hollywoodian

Alban Ramosaj është padyshim shumë i komentuar dhe i pëlqyer nga të gjithë për shkak të këngëve të bukura që sjell vazhdimisht. Por tanimë albani duket se e ka tjeterkund fokusin e karrieres se tij, ne Hollywood.

Prej ditesh eshte vendosur ne Spanje per nje projekt te madh kinematografik dhe na ka lene te kuptojme se behet fjale per filmin e famshem te viteve 60-70 te titulluar “Belle de Jour”.

Ka qene vet Albani qe ka postuar nje video ku dallohet emri i tij si dhe titulli i filmit. Filmi eshte nje remake qe pritet te lancohet ne fillim te vitit 2020, ku pjese e kastit do te jene aktore shume te njohur si: Rafael Simon, Hope Diaz, Jero Medina e shume figura te dashura te ekranit.

Me ta do te bashkohet edhe Alban Ramosaj i cili sic thote edhe vete ne mbishkrimin e foto, uron qe t’u ece me kembe te mbare.