TASHMË KANË KRIJUAR STILIN E TYRE TË VEÇANTË/ Ja si u veshën moderatoret këtë javë, listës i shtohet dhe Alketa Vejsiu – AlpeGossip
TASHMË KANË KRIJUAR STILIN E TYRE TË VEÇANTË/ Ja si u veshën moderatoret këtë javë, listës i shtohet dhe Alketa Vejsiu

TASHMË KANË KRIJUAR STILIN E TYRE TË VEÇANTË/ Ja si u veshën moderatoret këtë javë, listës i shtohet dhe Alketa Vejsiu

Të themi që veshja tashmë është e rëndësishme për moderatoret shqiptare njësoj sa edhe vetë profesioni i tyre.

Ato tashmë e kanë krijuar një stil të tyre për t’u dukur bukur dhe veçantë në sy të publikut të tyre. Shumica prej tyre preferojnë fustanet me detaje të veçanta por edhe pantallonat serioze nuk ngelen mbrapa pasi në shumicën e daljeve të tyre televizive i kemi parë edhe me pantallona.

Këtë javë listës së moderatoreve i’u shtua edhe Alketa Vejsiu me programin e saj më të ri “Love Story”.Alketa kishte veshur një kostum të bardhë.

No description available.

Ngjyra që ka mbizotëruar më shumë gjatë kësaj jave ishte e zeza e më pas vjen e bardha. Moderatorja që ra pak më shumë në sy ishte Marina Vjollca e cila kishte veshur një kostum fund dhe bluzë të zezë me të bardhë por një dataj që e dalloi dhe që ra në sy ishin këpucët e moderatores pasi ajo kishte veshur një të zezë e një të bardhë.

 

No description available.

 

Alpegossip.al ju sjell fotot e moderatoreve të tjera dhe ju lë ju të vendosni se kush i’u është dukur ju më bukur gjatë kësaj jave.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

 

No description available.

No description available.