Noizy e nis mëngjesin me takime serioze, por në makinën e tij nuk mungojnë kurrë…. (VIDEO) – AlpeGossip
Noizy e nis mëngjesin me takime serioze, por në makinën e tij nuk mungojnë kurrë…. (VIDEO)

Noizy e nis mëngjesin me takime serioze, por në makinën e tij nuk mungojnë kurrë…. (VIDEO)

Mëngjesin e sotëm reperi e ka nisur me disa takime. I ndodhur në pjesën e pasme të makinës, na zbulon edhe një detaj. Kush e shoqëron në këto takime. Me siguri po emndoni për ndonjë nga miqtë e tij dhe do të çuditeshit po t’ju thonim se janë një nga llojet e frutave që ai pëlqen më shumë. Jo më kot në frigoriferin e tij gjen fruta të stinës me shumicë. Nëse Noizy i shoqëron takimet e mëngjesit me qershi, ju me çfarë i shoqëroni?