Përlot Klajdi Haruni me dedikim e ndjerë: “Çfarë nuk do të jepja për të kthyer kohën pas…” (FOTO/VIDEO) - AlpeGossip
Përlot Klajdi Haruni me dedikim e ndjerë: “Çfarë nuk do të jepja për të kthyer kohën pas…” (FOTO/VIDEO)

Përlot Klajdi Haruni me dedikim e ndjerë: “Çfarë nuk do të jepja për të kthyer kohën pas…” (FOTO/VIDEO)

Klajdi Haruni është këngëtari shqiptar i cili prej disa vitesh po korr suksese të njëpasnjëshme në tregun e muzikës shqiptare.

Ai gjithashtu është mjaft aktiv në rrjetet sociale, me postime për sa i përket muzikës së tij, por sot këngëtari e ka nisur ditën me një mesazh prekës për xhaxhain e ndjerë.

“2 vjet pa ty…Çfarë nuk do të jepja për të kthyer kohën pas të kendoja dhe njëherë me ty…Gjithmonë do të të kujtoj kështu…I mungon shumë familjes Haruni xhaxhi…” – kështu ka shkruar Klajdi në videon ku duket me xhaxhain e tij duke kënduar.