‘’Oh sa qejf’’, jo vetëm një show-girl e talentuar, Kejvina Kthella kënaqet duke luajtur me…(VIDEO) – AlpeGossip
‘’Oh sa qejf’’, jo vetëm një show-girl e talentuar, Kejvina Kthella kënaqet duke luajtur me…(VIDEO)

‘’Oh sa qejf’’, jo vetëm një show-girl e talentuar, Kejvina Kthella kënaqet duke luajtur me…(VIDEO)

Është një nga vajzat më në zë të showbizz-it dhe kjo falë formave të saj tejet sensuale.

Së fundmi të gjithë u habitëm kur në emisionin e moderatorit Ermal Peçi, “Një kat më lart”, Kejvina Kthella rrëfeu se ishte paguar vetëm për një ditë photoshoting në Turqi në shifrën e 10 mijë eurove.

Një modele shumë e kërkuar në treg dhe një show-girl e talentuar por Kejvina mesa duket paska akoma edhe nostalgji edhe për një anë të fëmijërësisë të saj që e ruan goxha me fanatizëm.

Së fundmi bukuroshja ka postuar një video në Instastory teksa shfaqet duke luajtur në një park lojrash dhe e ka shoqëruar me komentin: “Oh sa qejf”.

Vitet ikin nostalgjia mbetet! Kejvina sapo e tregoi më së miri…