VENDOS DJALIN NË GJUMË ME NINULLA/ Gaz Pajës ka diçka që nuk i pëlqen tek kënga (FOTO) – AlpeGossip
VENDOS DJALIN NË GJUMË ME NINULLA/ Gaz Pajës ka diçka që nuk i pëlqen tek kënga (FOTO)

VENDOS DJALIN NË GJUMË ME NINULLA/ Gaz Pajës ka diçka që nuk i pëlqen tek kënga (FOTO)

Vitin që lamë pas, aktori i humorit Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira Seferi,  u bënë prindër për herë të parë të një djali të quajtur Dard. Gazi ka treguar se është gjithmonë mjaft i përkushtuar, madje e vendos edhe në gjumë me ninulla të birin. Mirëpo në foton e publikuar së fundmi, Gazi tregon se fjalët e ninullës nuk i pëlqejnë. “Dhe përsëri kënga thotë fli bir i nënës, fli”, shkruan ai me nota humori. Edhe pse nëna mbetet gjithmonë shumë e rëndësishme, Gazi vërteton me postimet e tij se babai mund të përkujdeset shumë mirë për fëmijët e tij.