JONIDA DHE BESNIKU BËHEN PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Zbulohet emri i vogëlushes (FOTO) – AlpeGossip
JONIDA DHE BESNIKU BËHEN PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Zbulohet emri i vogëlushes (FOTO)

JONIDA DHE BESNIKU BËHEN PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Zbulohet emri i vogëlushes (FOTO)

Çifti i njohur, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë bërë sot prindër për herë të parë.

Lajmin e bukur e ka bërë me dije aktori kosovar, përmes një foto të publikuar në Instagram, ku shihet teksa vështron vogëlushen e porsalindur.

Aktori ka zbuluar edhe emrin e zgjedhur për vajzën që është Emi. Sakaq, në postim ai është shprehur se moderatorja dhe vogëlushja janë mirë nga gjendja shëndetësore.

“Zoti m’ka taku me ni çikë shumë t’bukur sot. Ma ka marr krejt zemrën! Emrin e ka Emi. N’fillim kajti fort … poget kur e kuptoj kush jom e kur m’pa qysh dokna. Po menihere u bonëm shokë. U pajtum me kon shokë të ngushtë përjetë! Emi dhe nana e saj e bukur Jonida, që unë e du fort, janë shnosh e mirë! Ju dojmë shumë krejtve e faleminderit për kujdesin! Shoqes teme t’ngushtë, Zoti ia dhashtë shnetën, lumtuninë e durimin. Neve na boftë prind’ krenar! Vendi i vet u krenoftë me të,” shkruan Besniku.