Pas skenave të “nxehta” modeli italian bën tatuazh emrin e këngës së Encës (FOTO) – AlpeGossip
Pas skenave të “nxehta” modeli italian bën tatuazh emrin e këngës së Encës (FOTO)

Pas skenave të “nxehta” modeli italian bën tatuazh emrin e këngës së Encës (FOTO)

Më në fund ka shuar kureshtjen e të gjithë fansave, të cilën e ndezi po vetë me copëzat e publikuara më parë në rrjetet sociale.

Enca publikoi më në fund këngën e saj më të re me titull “Dua”.

Videoklipi u përfol më shumë edhe për skenat erotike mes Encës dhe modelit italian, Pierluigi Fracassi.

Në një postim në Instagram ky i fundit u shpreh se ishte shumë i kënaqur se si ishte mirëpritur nga Enca dhe stafi i saj, madje tashmë “DUA” do të mbetet gjithmonë në mendjen e tij,e këë e vërteton edhe tatuazhi i tij i bërë së fundmi me titullin e këngës.