DO I RIKTHEHET MUZIKËS/ Albërie Hadërgjonaj zbulon "sekretin" e vajzës së saj (FOTO) - AlpeGossip
DO I RIKTHEHET MUZIKËS/ Albërie Hadërgjonaj zbulon “sekretin” e vajzës së saj (FOTO)

DO I RIKTHEHET MUZIKËS/ Albërie Hadërgjonaj zbulon “sekretin” e vajzës së saj (FOTO)

Albërie Hadërgjonaj përmes një statusi në llogarinë e saj në Instagram ka zbuluar pak nga puna e Anxhelinës gjatë gjithë kësaj periudhe.

Ajo bëri të ditur që përveç një kënge të re, Anxhelina po punon edhe një album të ri me disa projekte muzkore.

“Mezi pres për albumin dhe videoklipin tënd. Së shpejti. S’ka drama. Më e mira”, ka shkruar Albëria duke zbuluar edhe bashkëpunëtorët e saj.

Kujtojm se, projekti i fundit nga Albërie Hadërgjonaj është “1 Shans”, në duet me Fatmir Sufën.