Gent Fatali e mori mësimin/ Bes Kallakun e mëson se si duhet të jetë ky produkt në perfeksion (FOTO) – AlpeGossip
Gent Fatali e mori mësimin/ Bes Kallakun e mëson se si duhet të jetë ky produkt në perfeksion (FOTO)

Gent Fatali e mori mësimin/ Bes Kallakun e mëson se si duhet të jetë ky produkt në perfeksion (FOTO)

Këshillat mes miqsh janë gjithmonë për tu vlerësuar dhe këtë radhë ka qenë Bes Kallaku i cili ka vendosur ti japë një këshillë publike mikut të tij Gent Fatali.

Dhe kur bëhet fjalë për domatet kur më mirë se sa Besi, që i ka pasion mund ti njohë ato?

Aktori ka publikuar një foto në Instastory ku shfaqet një domate dhe teksa i ka bërë tag Gentit dhe shkruan: “Kjo është damote o loku”.

Gent, Besi të doli borxhit! Tani me siguri ke mësuar se si ti zgjedhësh domatet e duhura