E SHTRIRË NË KREVAT/ Kamerat kapin “mat” Fifin, shfaqet topless (FOTO) – AlpeGossip
E SHTRIRË NË KREVAT/ Kamerat kapin “mat” Fifin, shfaqet topless (FOTO)

E SHTRIRË NË KREVAT/ Kamerat kapin “mat” Fifin, shfaqet topless (FOTO)

Ajo është padyshim një nga banoret më të komentuara brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Publiku por edhe konkurrentët e komentojnë herë pas here këngëtaren e njohur.

Është fjala për Fifin, e cila kësaj radhe nuk ka marrë vëmendjen për ndonjë debat me ndonjë prej banorëve apo me Granitin, por me diçka krejt ndryshe.

Kamerat e kanë kapur atë teksa shijonte një masazh nga modelja bukuroshe, Beniada Nishani. Fifi ishte e shtrirë në shtrat dhe vihet re se ishte “topless”, duke e shijuar në maksimum masazhin.

E shtrirë në krevat me.../ Kamerat kapin “mat” Fifin,

Nga ana tjetër, këngëtarja pasi vendosi së bashku me Granitin që të rrinin vetëm miq, vendosi që t’i hapte zemrën e të tregonte për djalin që e dashuronte jashtë, por që nuk mund të jetë me të.

Gjithashtu edhe Graniti i tregoi asaj për lidhjen e tij të dashurisë, për vajzën që kishte bashkëjetuar 1 vit dhe më pas ishin ndarë.

E shtrirë në krevat me.../ Kamerat kapin “mat” Fifin,