Brenda një kohe të shkurtër Ami na mahniti, shfaqet në SUPER formë pas lindjes së Sias (FOTO) – AlpeGossip
Brenda një kohe të shkurtër Ami na mahniti, shfaqet në SUPER formë pas lindjes së Sias (FOTO)

Brenda një kohe të shkurtër Ami na mahniti, shfaqet në SUPER formë pas lindjes së Sias (FOTO)

Moderatorja e njohur Amarda Toska para disa javësh solli në jetë vajzën e saj Sia.
Ky ishte një nga lajmet më të komentuara në media dhe për më tepër emri i zgjedhur për vajzën nga Ami dhe Ermali ishte shumë i veçantë.

Ami ka ndarë në rrejtët sociale ndër të parat foto pasi solli në jetë vajzën dhe na ka lënë pa fjalë.

Ajo duket në super formë dhe asnjëherë nuk i mungon kalasi dhe shkëlqimi. Jo më kot Ami është listuar ndër femrat më të bukura në vend.