UPS! Temperaturat po rriten, Lori Hoxha zbulon thithkën për ndjekësit e saj! (FOTO) – AlpeGossip
UPS! Temperaturat po rriten, Lori Hoxha zbulon thithkën për ndjekësit e saj! (FOTO)

UPS! Temperaturat po rriten, Lori Hoxha zbulon thithkën për ndjekësit e saj! (FOTO)

Lori tregohet gjithmonë e kujdesshme, por këtë herë jo.

Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, ku shpalos stilin dhe sharmin e sa të veçantë, por edhe përditshmërinë. Lori i inspiron vajzat e reja me tendencat e fundit të modës dhe se si të kurojnë imazhin e tyre.
Lori ka ndarë me ndjekësit e saj një foto shumë të bukur ku shfaqet sportive me të bardha, por “pikante” duke treguar linjat e saj seksi. Por po ta shohim me vëmendje, Lori ka treguar edhe thithkën pasi veshja e saj e poshtë është pak transparente.

S’ka gjë, jo të gjithë e kanë bërë “zoom” foton, pastaj nuk po flasim për çantën Gucci, kushedi sa ka kushtuar.