HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Mozzik është një “dash tipik” dhe partneri që do donte çdo femër (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Mozzik është një “dash tipik” dhe partneri që do donte çdo femër (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Mozzik është një “dash tipik” dhe partneri që do donte çdo femër (FOTO)

Mozzik është një ndër reperët e sukseshëm shqiptar dhe tepër i preferuar për publikun. Pas skandalit të bashkëshortes Loredanës emri i tij ka qenë kryefjala e mediave duek i habitur të gjithë me veprimet e  tij. Mirëpo ai feston ditëlindjen në 29 shtator dhe  këto detaje e bëjnë reperin një “dash të denjë”.

Meshkujt Peshore janë besnikë  dhe pothuaj në të gjitha sferat e jetës mjaft të durueshëm. Në koferencën e dhënë për mediat bashkë me Loredanën ajo që ra në sy ishte qetësia e  reperit. Mozzik i habiti të gjithë duke u treguar shumë i duruar.  Gjithashtu gjatë koferencës ai rrefeu se do ta mbështeste Loredanën dhe një partner kaq besnik do ta donin të gjithë.

Meshkujt Peshore kanë probleme me menaxhimin e parave. Ata duan të tregojnë luksin edhe në gjërat më të panevojshme. Mozik është një ndër personazhet i cili reklamon shpesh jetëne  tij të luksit të cilat kthehen edhe në vëmendjen e mediave.

View this post on Instagram

Young Hustl€r ✅

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

View this post on Instagram

Selfmade & Real till i Die !

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

 

View this post on Instagram

Rrugëve 🧠🧠

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Gjithashtu peshoret dallohen si tipa të dashur,romantik me partneren dhe këtë Mozzik na e ka treguar shpesh se sa i lidhur është pas partneres. Mozzik dhe Loredana shihen kudo bashkë dhe nuk ngurojnë të publikojn foto nga momentet e tyre romantike.

 

View this post on Instagram

Bonnie & Clyde 2018 🤯🤯 @loredana

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

 

Nëse do ta përshkruanim Mozik me tre fjali si një dash tipik do të ishin: Të duruar, romantik dhe qejflinjë.

View this post on Instagram

Tag your city 💥💥 #MOZZIK

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

AlpeNews.al