“COVID-19 E KALOVA…”/ Blero qenka infektuar me koronavirus dhe nuk dinim asgjë (FOTO) – AlpeGossip
“COVID-19 E KALOVA…”/ Blero qenka infektuar me koronavirus dhe nuk dinim asgjë (FOTO)

“COVID-19 E KALOVA…”/ Blero qenka infektuar me koronavirus dhe nuk dinim asgjë (FOTO)

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Blero Muharremi ka qenë i infektuar me Covid-19 dhe vetëm tani ka vendosur ta bëjë publike.

Blero ka publikuar në Instastory një foto ku shfaqet i shtrirë në spital dhe bën të ditur se e ka kaluar virusin, por sërish nuk është në gjendjen e tij më të mirë shëndetësore, pasi ka një tjetër problem, angina.

“Covid-in e kalova, tash angin, haj medet haj 2020, hajër inshallah”, shkruan Blero duke mos dhënë më tepër detaje për periudhën kur e ka kaluar virusin.