TRISTAN U PA DUKE…/ Më në fund Jordyn Woods ndihet e çliruar nga skandali i tradhtisë – AlpeGossip
TRISTAN U PA DUKE…/ Më në fund Jordyn Woods ndihet e çliruar nga skandali i tradhtisë

TRISTAN U PA DUKE…/ Më në fund Jordyn Woods ndihet e çliruar nga skandali i tradhtisë

Jordyn Woods është ndjerë e çliruar nga skandali që ndodhi në familjen Kardashian, sepse së fundmi Trsitan Thompson është parë të shoqërohet me një femër tjetër dhe sipas saj kjo tregon se ajo ka pasur të drejtë për çdo gjë që ka thënë.

Disa ditë më parë Woods u shpreh se nuk ishte ajo arsyeja e prishjes së familjes Kardashian dhe se ishte Tristan ai që e kishte puthur.

Pas këtyre lajmeve nuk dihet ende nëse Kylie Jenner do ta falë shoqen e ngushtë pas skandalit të tradhtisë që bëri xhiron e rrjetit disa ditë më parë.