Më shumë se 20 vite karrierë/ Bleona nuk e konsideron veten me fat (FOTO) – AlpeGossip
Më shumë se 20 vite karrierë/ Bleona nuk e konsideron veten me fat (FOTO)

Më shumë se 20 vite karrierë/ Bleona nuk e konsideron veten me fat (FOTO)

Bleona Qereti ka publikuar disa orë më parë një foto të albumeve që i përkasin nisjes së karrierës së saj, përpara 20 vitesh. Krahas saj ajo ka publikuar një foto të shkëputur nga ‘Monster’, projekti i saj më i ri internacional dhe ndër më të suksesshmit. Për të përmbledhur gjithçka ka përjetuar gjatë 20 viteve karrierë, këngëtarja ka zgjedhur një frazë të veçantë. “Unë nuk kam fat. Kam punuar për gjithçka”,-shkruan ajo.

Kujtojmë se klipi ‘Monster’ u bë publik në 8 tetor dhe po korr sukses, ndërkohë muzika e Bleonës prej disa vitesh ka kaluar në tjetër nivel.