PËSOI NDRYSHIM DRASTIK NË TRUP/ Linda Halimi zbulon ushqimin që nuk e konsumoi për 10 vite (FOTO) – AlpeGossip
PËSOI NDRYSHIM DRASTIK NË TRUP/ Linda Halimi zbulon ushqimin që nuk e konsumoi për 10 vite (FOTO)

PËSOI NDRYSHIM DRASTIK NË TRUP/ Linda Halimi zbulon ushqimin që nuk e konsumoi për 10 vite (FOTO)

Linda Halimi i ka mahnitur të gjithë me ndryshimin drastik që pësoi në trup duke hequr kilet e tepërta e duke arritur trupin që ëndërronte. Këngëtarja i ka arritur këto forma falë palestrës, por edhe duke mbajtur një dietë ushqimore.

Së fundmi Linda ka zbuluar se për 10 vite me radhë ajo nuk ka konsumuar fare mish.

Në foton e fundit duke vënë në dukje të pasmet e saj, Linda shkruan se këto kohë ka shtuar në dietën ushqimore vetëm mishin e gjelit të detit.

“Jam shumë më e rëndë në pesha së fundmi, gjithashtu kam nisur të shtojë në dietën time pak mish gjel deti (nuk kam ngrënë mish për një dekadë) qëllimi im ka qenë që të shtojë pak peshë dhe masë muskulare dhe besoj se ja kam arritur apo jo? Më duket sikur po më pëlcasin të pasmet”, ka shkruar Halimi përkrah fotos.