KURORËZOHET VAJZA MË E BUKUR SHQIPTARE/ Zbuloni kush është e reja që rrëmbeu kurorën – AlpeGossip
KURORËZOHET VAJZA MË E BUKUR SHQIPTARE/ Zbuloni kush është e reja që rrëmbeu kurorën

KURORËZOHET VAJZA MË E BUKUR SHQIPTARE/ Zbuloni kush është e reja që rrëmbeu kurorën

Mbrëmjen e kaluar është zgjedhur Miss Shqipëria 2022. Drita Ziei është vajza që rrëmbeu kurorën e më të bukurës.

Në eventin më të madh dhe jetëgjatë të bukurisë Miss Shqipëria 2022, Ziri sfiloi në kalanë madhështore të Porto Palermos në Himarë mes 27 finalisteve.

Nën moton “Një Miss, Një Kala, Një Histori”, eventi i zhvilluar mori vëmendjen e mediave në edicionin e 24

Fituesja Ziri rezulton të jetë e përfshirë prej të paktën dy vitesh në botën e modelingut. Ajo ka pozuar në Stamboll dhe Tiranë.

Kurorëzohet vajza më e bukur shqiptare, zbuloni kush është e

Kurorëzohet vajza më e bukur shqiptare, zbuloni kush është e