Armela e BIG-UT rrëfen: Më dërgojnë lloj lloj penisësh, meshkujt shqiptarë s'përmbahen! - AlpeGossip
Armela e BIG-UT rrëfen: Më dërgojnë lloj lloj penisësh, meshkujt shqiptarë s’përmbahen!

Armela e BIG-UT rrëfen: Më dërgojnë lloj lloj penisësh, meshkujt shqiptarë s’përmbahen!

 

 Edhe pse “Big Brother” ka mbaruar, Armela vazhdon të jetë një nga personazhet me të folur në media, për shkak të fotove provokuese që poston herë pas herë.Ish-banorja është mjaft aktive në rrjetet sociale, madje ka shumë ndjekës dhe fansa në Instagram .

E ftuar në programin “Një kat më lart” të moderatorit Ermal Peçi, Armela Hyseni tregoi se sa shumë i shkruajnë në mesazhet private, madje shpesh tmerrohet me ato që i dërgojnë.

Ajo rrëfeu se shikon në Instagram lloj penisësh, madje shpesh i thotë me shaka mikeshave të saj “shikoni çfarë më dërgojnë”.

  • Armela rrëfeu se:
  • Më shkruajnë, më dërgojnë lloj lloj penisësh. Shumë nuk i hap. Të tmerrshme, ndodh shpesh. I shoh që më vijnë ‘blur’, imazhe të sfumuara”.