NUK E DINTE ASKUSH/ Ja çfarë e bashkon Getoar Selimin dhe Rezartën (FOTO) – AlpeGossip
NUK E DINTE ASKUSH/ Ja çfarë e bashkon Getoar Selimin dhe Rezartën (FOTO)

NUK E DINTE ASKUSH/ Ja çfarë e bashkon Getoar Selimin dhe Rezartën (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin e dashur për publikun ‘Xing me Ermalin’ ka qenë i ftuar reperi shumë i njohur Getoar Selimi. Si rrallëherë, Geti ka rrëfyer shumë të pathëna nga jeta e tij private dhe nga sherri i fundit në Babastars.

Teksa ka qenë duke folur me Ermalin, Geti ka zbuluar se dhe ai ashtu si shumë personazhe të tjerë merr komente ku njerëzit i përmendin pushimet, darkat dhe veshjet luksoze ndërkohë që e krahasojnë me njerëzit e tjerë s’kanë bukë të hanë. Geti në këtë moment ka thënë se ka më shumë ndjekës që ka bllokuar se sa followersa.

Ky fragment është shkëputur nga këngëtarja Rezarta Shkurta e cila e ka shpërndarë së fundmi në ‘Instastory’ dhe ka treguar se edhe ajo ashtu si Geti dhe Ermali e vuan këtë pjesë dhe ka bllokuar shumë njerëz për shkak të këtyre komenteve.