“NUK MUND TË RRISH ME DIKË QË NUK TË RESPEKTON”/ Arbana Osmani papritur zbulon arsyen e ndarjes nga bashkëshorti – AlpeGossip
“NUK MUND TË RRISH ME DIKË QË NUK TË RESPEKTON”/ Arbana Osmani papritur zbulon arsyen e ndarjes nga bashkëshorti

“NUK MUND TË RRISH ME DIKË QË NUK TË RESPEKTON”/ Arbana Osmani papritur zbulon arsyen e ndarjes nga bashkëshorti

Moderatorja e njohur Arbana Osmani së fundmi është në qendër të vëmendjes  ku përflitet për një lidhje të re dashurie pas ndarjes së bashkëshortit.

Arbana gjithmonë e ka mbajtur jetën private larg syrit të mediave madje edhe për ndarjen ajo nuk ka bërë asnjë reagim publikisht.

Mirëpo ditën e djeshme në emisonin “Dua të bëj të lumtur” , njëri prej të ftuarve Ademi ishte i ndarë nga bashkëshortja dhe donte ti falte tradhëtinë.

Në fund të emisionit kur Arbana ishte duke i folur fjalimi i saj nuk mund të na shpëtonte dhe direkt na vajti mendja tek divorci me ish bashkëshortin.

“Premtimet  bëjnë njerëzit kryesisht kur fokusohen në një marrëdhënie, premtime deri në fund por njerëzit ndryshojnë dhe kur gjërat ndryshojnë dhe nuk janë ashtu siç duken premtimet prishen. Sepse ti nuk mund të premtosh se do rrish me dikë që nuk të respekton ty. Ndonjëherë është mirë të shohësh ku je ti dhe çfarë meriton ti”

Mos vallë në mënyrë  indirekte dhe padashje Arbana sapo na zbuloi arsyen e ndarjes së saj?

Edhe nëse ishte thjeshtë një skenar i planifikaur, gjithësesi fjalët e moderatores ishin me vend.

/AlpeGossip.al