Fansat TALLEN KEQ me FOTON e fundit të Rashelit: Sinqerisht po ta them ke dal si… – AlpeGossip
Fansat TALLEN KEQ me FOTON e fundit të Rashelit: Sinqerisht po ta them ke dal si…

Fansat TALLEN KEQ me FOTON e fundit të Rashelit: Sinqerisht po ta them ke dal si…

Pak ditë më parë velina e “Xing” me Ermal Mamaqin ka njoftuar fansat se i ishte vjedhur llogaria e Instagramit, por fatmirësisht e riktheu sërish në pronësi.
Rashel Kolaneci pasi morri në dorë Instagramin ka përshëndetur fansat me një foto e cila mënjëherë ka ngjallur shumë reagime.

Sërish ajo u sulmua për deformimin e ekzagjeruar të fotos. Në mesin e fansave që e komplimentuan nuk munguan dhe ata që e krahasuan dhe me një ‘kloun’. Për shumicën Rasheli i qëndron larg së bukurës me buzë e te pasme të fryra.

Kjo nuk është hera e parë që Rashel akuzohet për photoshop dhe këtë herë nuk ka shpëtuar as krahu i saj.