Tregoi publikisht flirtin me këngëtaren, Stresi SULMON gazetarët: Ju me fjalë të hani... (FOTO) - AlpeGossip
Tregoi publikisht flirtin me këngëtaren, Stresi SULMON gazetarët: Ju me fjalë të hani… (FOTO)

Tregoi publikisht flirtin me këngëtaren, Stresi SULMON gazetarët: Ju me fjalë të hani… (FOTO)

Stresi, bëri bujë me deklaratën e tij, ku thoshte kishte flirtuar me këngëtaren shqiptare Fifin. Por mesa duket para se të thoshte fjalën se mori parasysh se kjo do të bënte bujë në media, gjë që Stresit si ka pëlqyer kur ka lexuar lajmet.

Stresi sqaron se e gjitha ishte në kuadër të shakasë dhe nuk ka kursyer ofendimet ndaj mediave.

“Me fjalë merren të gjithë me fjalë ta hajnë M…. Të gjithë … a e kuptoni që s’dini se çfarë thoni, nuk dini të kuptoni një lojë në një televizion prestigjoz dhe doni të bëni bujë me shkrimet tuaja .(Kazana Plerash) Media e fëlliqur, se kam me të gjithë, por ato e dinë se për kë e kam . Me asnjerën prej kolegeve s’kam pasur të bëj e as të kem pasur flirt apo diçka tjetër . Gjithsesi e doni dhe ju një rrogë prej 350 mijë lekësh në muaj dhe lëndoni njerëz të tjerë , fuck off” – shkruan Stresi në postimin e tij./AlpeNews.al/