“TALLAVAJA DERI NË AMERIKË…”/ Elvana Gjata jep super koncert por komentuesit se lënë rehat (FOTO) – AlpeGossip
“TALLAVAJA DERI NË AMERIKË…”/ Elvana Gjata jep super koncert por komentuesit se lënë rehat (FOTO)

“TALLAVAJA DERI NË AMERIKË…”/ Elvana Gjata jep super koncert por komentuesit se lënë rehat (FOTO)

Pas “Festivalit të Kenges”, Elvana Gjata u largua drejt Amerikës per te vijuar me turin e saj.

Dite më parë, Elvana ka publikuar një video që ka përmbledhur shumë emocione të këngëtares në New York, ku ka mbajtur koncertin e saj dhe reagimet e fansave e kanë ndezur skenën.

E megjithatë, një prej ndjekësve nuk e ka lënë të qetë duke i kujtuar edhe nje pjesë të polemikave të Festivalit, atë të momenteve tallava gjatë kenges “Me Tana”.

Ja çfarë i shkruan ai: Sa mirë tallavaja deri ne amerike”.

AlpeGossip.al