DY BJONDET BASHKË/ Xhemi shehu poston foton me të dashurën “sekrete” të Gazmend Pajës – AlpeGossip
DY BJONDET BASHKË/ Xhemi shehu poston foton me të dashurën “sekrete” të Gazmend Pajës

DY BJONDET BASHKË/ Xhemi shehu poston foton me të dashurën “sekrete” të Gazmend Pajës

Xhemi Shehu është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Moderatorja shpesh i mbyll rrjetet sociale duke preferuar privatësin por kohët e fundit ajo shihet shumë active në rrjetin social Instagram

Xhemi mori shumë vëmendje me postimet e bëra nga dasma e Ledionit dhe Sarës , look-u i saj  u adhurua nga ndjekësit.

Para disa orësh ajo ka postuar një foto bashkë me një bionde simpatike,dhe syrit tonë nuk mund ti shpëtonte ky detaj.

Bukuroshia krah Xhemit është e dashura simpatike ose “E bukura e dheut” si e thëret aktori i njohur Gamend Paja.

Me sa duket të dyja vajzat janë mikesha të mira dhe në foto shihen të buzëqeshura.

Para disa muajsh  AlpeNews.al bëri të ditur se Ira Seferi është e dashura e aktorit Gazmend Paja.

Lajmi i AlpeNews.al 

 k