JEP LAJMET VETËM ME XHAKET/ Prezantuesi tregon mesazhet me pullë të kuqe – AlpeGossip
JEP LAJMET VETËM ME XHAKET/ Prezantuesi tregon mesazhet me pullë të kuqe

JEP LAJMET VETËM ME XHAKET/ Prezantuesi tregon mesazhet me pullë të kuqe

Spikeri i lajmeve të “Zj.arr TV”, Aldo Sulollari, tërhoqi vëmendjen e publikut pasi u shfaq në ekran i veshur vetëm me një xhaketë, teksa jepte lajmet për teleshikuesit.

Në një intervistë për “Panoramaplus”, 17-vjeçari ka folur për mesazhet që njerëzit i shkruajnë çdo ditë prej një viti, që kur ai filloi punën në televizion.

“Mesazhe h.ot marr çdo ditë, por këta njerëz duhet të dinë se jam akoma 17-vjeç dhe ma kontrollon telefonin herë pas here dhe familja. Nuk kam turp ta theksoj, sepse vetëm prej mbështetjes dhe kontrollit të tyre, jam një 17-vjeçar kaq i famshëm.”- është shprehur Aldo.