I MBANI MEND KATERINËN DHE LUPÇEN? Ja çfarë ka ndodhur me ta (FOTO) – AlpeGossip
I MBANI MEND KATERINËN DHE LUPÇEN? Ja çfarë ka ndodhur me ta (FOTO)

I MBANI MEND KATERINËN DHE LUPÇEN? Ja çfarë ka ndodhur me ta (FOTO)

Me siguri të gjithë e mbani mend çiftin Katerina dhe Lupçe nga “Big Brother 9”, spektakël nga i cili u bënë të famshëm. Ka kaluar 2 vite dhe Lupçe e Katerina vazhdojnë lidhjen e tyre dhe janë shumë të lumtur bashkë.

 

Çifti janë shumë aktiv në rrjete sociale dhe postojnë foto nga përditshmëria.

Në postimet e tyre nuk mungojnë as dedikimet duke i shprehur publikisht dashurinë njëri-tjetrit.

Pas përfundimit të “Big Brother”, ata zgjodhën të vazhdonin jetën larg ekranit dhe prej kohësh nuk janë parë në emisione apo intervista.