NËNA SEKSI E DHURATËS FESTON DITËLINDJEN/ Këngëtarja i bën urimin më të ëmbël – AlpeGossip
NËNA SEKSI E DHURATËS FESTON DITËLINDJEN/ Këngëtarja i bën urimin më të ëmbël

NËNA SEKSI E DHURATËS FESTON DITËLINDJEN/ Këngëtarja i bën urimin më të ëmbël

Këngëtarja e njohur shqiptare Dhurata Dora është një ndër vajzat më të komentuara të showbizit e cila ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me pamjen e saj dhe këngët.

Dita e sotme është shumë e veçantë për këngëtaren, pasi nëna e saj Teuta feston sot ditëlindjen. Ka qenë Dhurata ajo që ka publikuar një video në ‘Instastory’ ku ka bërë një urim special për të ëmën.

‘Gëzuar ditëlindjen mami’ ka shkruar Dhurata pranë videos, ku të gjithëve u ka tërhequr vëmendjen pamja shumë seksi e nënës së Dhuratës e cila gjithmonë është komentuar në media për look-un e saj.