Çmendet reperi i famshëm shqiptar: Godet veten me vezë në ballë - AlpeGossip
Çmendet reperi i famshëm shqiptar: Godet veten me vezë në ballë

Çmendet reperi i famshëm shqiptar: Godet veten me vezë në ballë

Ai njihet si një prej reperëve më kontraverisalë të showbiz-it shqiptar, me stilin e tij ekstravagant, klipet e guximshme dhe vargjet eksplicite.

Bëhet fjalë për reperin e famshëm të hitit “Kuks”, Mozzik, i cili së fundmi i ka lënë pa fjalë ndjekësit e tij në Instagram.

Ai ka uruar shqiptarët e Kosovës për marrëveshjen e demarkacionit, që ai e quan “demokracion” me një mënyrë tepër të pazakontë.

“Urime Kosovë demokracionin të gjithëve!”-shprehet Mozzik, teksa në ballë i mbeten lëvozhgat e vezës.