ARBENITA E FEROS DEL ME TANGA/ Së shpejti në Victoria’s Secret (FOTO) – AlpeGossip
ARBENITA E FEROS DEL ME TANGA/ Së shpejti në Victoria’s Secret (FOTO)

ARBENITA E FEROS DEL ME TANGA/ Së shpejti në Victoria’s Secret (FOTO)

Arbenita Ismajli u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin Fero, lidhje e cila u zbulua nga mediat e më pas çifti e konfirmoi duke postuar shpesh foto me njëri-tjetrin.

Ditën e sotme Arbenita ka njoftuar ndjekësit se do të konkurrojë në casting e Victoria’s Secret e për këtë shkak ka vendosur të nisë palestrën.

“Kam vendosur të shkoj në palestër dhe të jem shumë strikte. Kam nevojë për disa thënie motivuese se përndryshe është shumë afër casting i Victoria’s Secret”. shkruan Arbenita.