SA E VEÇANTË/ Publikohen pamjet nga festa e ditëlindjes së Tianit (FOTO) – AlpeGossip
SA E VEÇANTË/ Publikohen pamjet nga festa e ditëlindjes së Tianit (FOTO)

SA E VEÇANTË/ Publikohen pamjet nga festa e ditëlindjes së Tianit (FOTO)

Vogëlushi i Tunës dhe Patrisit, Tiani feston sot ditëlindjen e këtë ditë të rëndësishme, familja kanë zgjedhur ta festojnë mes të afërmve dhe miqve.

Festa e ditëlindjes së Tianit ka një tematikë të veçantë. “Mirëseerdhët në fermën tonë”, shkruan Tuna në Instagram.

Në fotot e publikuara Tiani është veshur me kominoshe dhe një shall të kuq si një fermer i vogël teksa i kanë sjellë edhe një qingj.

Në sy bie edhe torta e ditëlindjes e cila gjithashtu është dekoruar me detajet e një ferme.

“Arritja ime më e madhe në jetë je ti për mua. Titulli më i bukur që kam del nga goja jote. Urime ditëlindjen jetë. Të don Mami&Babi”, ishte urimi i Tunës.