Situata i doli jashtë kontrollit, ky është sherri më i fortë dhe qesharak brenda “Zonë e Lirë” (VIDEO) – AlpeGossip
Situata i doli jashtë kontrollit, ky është sherri më i fortë dhe qesharak brenda “Zonë e Lirë” (VIDEO)

Situata i doli jashtë kontrollit, ky është sherri më i fortë dhe qesharak brenda “Zonë e Lirë” (VIDEO)

Emisioni “Zonë e Lirë” është një ndër programet më të ndjekura në Shqipëri.

Me një format argëtues, Çani di të tërheqë audiencën duke “promovuar” figura jo të zakonshme për televizionet shqiptare.

Shpesh herë gjatë zhvillimit të emisionit kanë shpërthyer edhe debate deri në ofendime të rënda personale mes të ftuarëve.

Por cili është sherri më banal i ndodhur në Zonën e Lirë?

Sherri që shikoni në videon më sipër mes “Ujkut të Cërrikut” dhe Ardit është padyshim sherri që doli jashtë parashikimeve të organizatorëve të “Zonës së Lirë”.