DALIN PAMJET NGA PRAPASKENAT E XHIRIMEVE/ Arbenita shkëlqen në klipin e Feros – AlpeGossip
DALIN PAMJET NGA PRAPASKENAT E XHIRIMEVE/ Arbenita shkëlqen në klipin e Feros

DALIN PAMJET NGA PRAPASKENAT E XHIRIMEVE/ Arbenita shkëlqen në klipin e Feros

Dy ditë më parë, reperi Fero lajmëroi ndjekësit e tij në Instagram se shumë shpejt do të sjellë këngën e re, pjesë e klipit të së cilës do të jetë e dashura e tij, Arbenita Ismajli.

Çifti ka nisur filmimet dhe herë pas here kanë ndarë me ndjekësit momente me njëri-tjetrin në rrjete sociale, ndërsa vetëm pak më parë Fero ka publikuar prapaskenat e videoklipit.

Arbenita shfaqet një yll i vërtetë duke qëndruar para kamerës, ndërsa njëri prej djemve e filmon.