“KAJMAK I MAMIT DHE I BABIT”/ Vajza e Linda Halimit do t’ju ëmbëlsojë mëngjesin (FOTO) – AlpeGossip
“KAJMAK I MAMIT DHE I BABIT”/ Vajza e Linda Halimit do t’ju ëmbëlsojë mëngjesin (FOTO)

“KAJMAK I MAMIT DHE I BABIT”/ Vajza e Linda Halimit do t’ju ëmbëlsojë mëngjesin (FOTO)

Në mars të këtij viti, këngëtarja e njohur Linda Halimi u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushen Kaimana, e cila është kthyer në një ndër bebushët më të komentuar të showbizit

Linda i ka hapur të bijës një llogari në Instagram, ku ndan me ndjekësit foto e video të ëmbla të vogëlushes, ashtu siç ka bërë mëngjesin e sotëm.

Kaimana është plot 10 javëshe dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me portretin e saj, i cili është miksim i të ëmës dhe të atit

“Kajmak i mamit dhe babit”- shkruan Linda krahas fotos së të bijës.