“LEKU LETËR”/ Aurela Gaçe i përgjigjet me ironi komentuesit dhe i ofron një vend pune – AlpeGossip
“LEKU LETËR”/ Aurela Gaçe i përgjigjet me ironi komentuesit dhe i ofron një vend pune

“LEKU LETËR”/ Aurela Gaçe i përgjigjet me ironi komentuesit dhe i ofron një vend pune

Është një nga këngëtarët me të cilën krenohemi më shumë, por edhe një nga personazhet publik më të drejtpërdrejtë.

Kështu që kur i komenton Aurela Gaçes prit edhe një përgjigje sa ngacmuese as edhe me batutë.

Ndërsa ndodhet për koncertet e saj në Amerikë, Aurela gjeti kohën për t’iu përgjigjur disa prej ndjekësve të saj.

Ajo postoi një video në Instagram, ku thoshte datat dhe vendet ku mund ta ndjekin të gjithë shqiptarët që jetojnë atje.

Por një prej ndjekësve nga videoja iu duk sikur ishte e pirë dhe përgjigja që i ktheu Aurela ishte kjo:

Një tjetër ndjekës i koment sesa shumë para ka arritur që të bëjë këngëtarja me koncerte, përmes shprehjes “leku letër” dhe Aurela i ofroi me ironi një vend pune:

Herën tjetër kur të komentoni në profilin e saj mendohuni dy herë!