“MARTOHEM KËTË VERË…”/ Mozzik jep lajmin e madh: E dyta e vërteta, gruaja ime e re ka… – AlpeGossip
“MARTOHEM KËTË VERË…”/ Mozzik jep lajmin e madh: E dyta e vërteta, gruaja ime e re ka…

“MARTOHEM KËTË VERË…”/ Mozzik jep lajmin e madh: E dyta e vërteta, gruaja ime e re ka…

Mozzik ka tërhequr vëmendjen e te gjithëve me disa statuse të bëra në Instastory. Ai ka shkruar se “ka mundësi që këtë verë të martohet e madje të bëhet baba për herë të dytë.”

Mozzik ka shtuar se “gruaja e tij e re” ka mbi 2 milion ndjekës në Instagram dhe se “e dyta është e vërteta”.

“Ka mundësi që martohem këtë verë. Ka mundësi që këtë vit bëhem prapë babë. Gruaja ime e re e ka mbi 2 milionë followers. E dyta e vërteta. Faleminderit zot për gjithçka”, ka shkruar Mozzik duke konfuzuar jo pak ndjekësit. Vallë ç’po ndodh me reperin?

'Martohem këtë verë', Mozzik jep lajmin e madh: E dyta

'Martohem këtë verë', Mozzik jep lajmin e madh: E dyta

'Martohem këtë verë', Mozzik jep lajmin e madh: E dyta

'Martohem këtë verë', Mozzik jep lajmin e madh: E dyta

'Martohem këtë verë', Mozzik jep lajmin e madh: E dyta