LAJM I ËMBËL/ Jonida dhe Besniku bëhen prindër për herë të dytë, zbulohet emri i djalit – AlpeGossip
LAJM I ËMBËL/ Jonida dhe Besniku bëhen prindër për herë të dytë, zbulohet emri i djalit

LAJM I ËMBËL/ Jonida dhe Besniku bëhen prindër për herë të dytë, zbulohet emri i djalit

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë bërë sot prindër për herë të dytë. Aktorja ka sjellë në jetë një djalë, të cilit i kanë vendosur emrin Ian.

Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur Besniku me anë të një postimi në rrjete sociale, ku tregon se Jonida dhe foshnja janë në gjendje të mirë shëndetësore.

“Shokë e shoqe,
IAN quhet djali jonë që lindi shnosh e mirë sot.
Jonida osht tip top dhe ju qafim krejtve.
Falemnderit Pereni e gzume”, ka shkruar ai.

Jonida dhe Besniku bëhen prindër për herë të dytë,