Bëri seks me të dhe i nxorri FOTOT, Linda Rei ka një kërkesë për modelin: Më mirë të më… – AlpeGossip
Bëri seks me të dhe i nxorri FOTOT, Linda Rei ka një kërkesë për modelin: Më mirë të më…

Bëri seks me të dhe i nxorri FOTOT, Linda Rei ka një kërkesë për modelin: Më mirë të më…

Ditën e sotme bëri xhiron e rrjetit video ku Linda Rei filmonte të zhveshur në shtratin e saj modelin shqiptar Berat Bajrami. Pas lajmeve të shumta për një marrëdhënie mes tyre, Linda e konfirmoi gjithçka me imazhet e publikuara.
“Çohu more se shkoi vonë”- shkruante ajo në videon ku shfaqeshin të dy të zhveshur.

Pas publikimit të videos së tyre që u komentua mjaft në media, Linda publikoi në Instastory disa minuta më parë edhe dhuratën me të cilën e kishte suprizuar modeli ditën e sotme, duke e falenderuar atë.

“Faleminderit i dashur. Do të kishte qenë më mirë një orë Rolex rozë-gold, por kjo për verën është mirë, duke qenë se unë jam e pakujdesshme dhe e humb ose e gërvish atë.”- shkroi Linda në foton e publikuar ku tregonte orën Michael Kors.