“O VARIK***”/ Ofendime të rënda mes konkurrentëve të Për’puthen: Me plasi k*** mua – AlpeGossip
“O VARIK***”/ Ofendime të rënda mes konkurrentëve të Për’puthen: Me plasi k*** mua

“O VARIK***”/ Ofendime të rënda mes konkurrentëve të Për’puthen: Me plasi k*** mua

Një situatë tepër e agravuar ka ndodhur gjatë puntatës së sotme të “Për’puthen”. Ka qenë Buçi, konkurrenti që ka nisur të ofendojë Erikën me fjalët me të pista dhe shkak për këtë është bërë kërcimi sensual i kësaj të fundit me Muratin.

Teksa kanë qenë në studio, Erika ka ftuar Muratin në një kërcim tepër provokues, nën tingujt e këngës “I see Red”.

Në këto momente Buçi ka shpërthyer në ofendime ndaj Erikës, ku majde i ka treguar se kishte bërë be fëmijët.

“O k***. Mbaje mend. I kam q* ropt. Bëra be çunat. Puthe njëherë puthe për Buçit tënd. Bëra be fëmijët o varik***, ” dëgjohet të thotë konkurrenti ndër të tjera.

VIDEO